You are here

Ubezpieczenie turystyczne - Nationale-Nederlanden

Ochrona od momentu wyjścia z domu w czasie podróży i pobytu na wakacjach za granicą, assistance domowy pod nieobecność oraz pomoc w przypadku aktów terroryzmu. To główne cechy pierwszego ubezpieczenia majątkowego w ofercie Nationale-Nederlanden. Produkt dostępny jest już od 5 zł dziennie w ofercie on-line.

Polacy coraz częściej i chętniej jeżdżą po świecie. W ubiegłym roku, około 4,2 mln osób spędziło wakacje za granicą. To z myślą o nich Nationale-Nederlanden przygotowało propozycję, która kompleksowo zabezpieczy klientów w razie nieoczekiwanego zdarzenia podczas urlopu.

- Od teraz możliwe jest ubezpieczenie całej podróży zagranicznej, już od samego wyjścia z domu, jedną polisą - mówi Martyna Kucicka-Witek, Menadżer do Spraw Produktów Ochronnych i Majątkowych Nationale-Nederlanden. – Zakres ubezpieczenia oraz kwota, na jaką można się ubezpieczyć, zależy od potrzeb danego klienta, m.in. od tego dokąd jedzie i co będzie robił na miejscu – dodaje.

Suma ubezpieczenia na koszty leczenia może wynieść aż do miliona złotych, niezależnie od tego, czy problemy ze zdrowiem są spowodowane wypadkiem czy nagłym zachorowaniem. Kwota ta nie ogranicza wysokości kosztów na transport medyczny, co oznacza, że w razie potrzeby zostaną one pokryte bez limitu. Polisa może również pomóc w przypadku zaostrzenia choroby przewlekłej, jeśli będzie wykupiona taka opcja. Nationale-Nederlanden zapewni także pomoc w przypadku aktów terroryzmu, co nie jest rozwiązaniem powszechnym na rynku. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć do 20 osób. Ubezpieczenie turystyczne dostępne jest w kilku wariantach, dzięki temu zakres i sumy ubezpieczenia można dobrać do swoich potrzeb. W ramach umowy klienci mogą dodatkowo ubezpieczyć sprzęt sportowy i bagaż podróżny.

Oprócz NNW i OC, Nationale-Nederlanden oferuje również możliwość ubezpieczenia kosztów odwołania lub skrócenia wykupionej wycieczki. Innymi opcjami do wyboru są także pakiety assistance: domowy i samochodowy. W pierwszym przypadku, ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty pomocy w razie włamania do mieszkania podczas naszej nieobecności lub innego zdarzenia losowego, np. zalania. Drugi, dotyczy między innymi zapewnienia pomocy w przypadku awarii auta, m.in. naprawę na miejscu, holowanie czy samochód zastępczy. Dla zapewnienia najlepszego zakresu świadczeń w ramach assistance oraz sprawnej obsługi ubezpieczonych Nationale-Nederlanden nawiązało partnerstwo z Europ Assistance Polska.

– Coraz większa liczba podróżujących korzysta ze świadczeń assistance, które gwarantują pomoc i wsparcie w razie wystąpienia nagłego, nieprzewidzianego zdarzenia. Polisa zawierająca pakiet assistance daje podróżującym poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że liczba osób decydujących się na wykupienie takiego ubezpieczenia stale rośnie. Jako społeczeństwo stajemy się coraz bardziej wygodni i wymagający, również podczas wyjazdów zagranicznych, a kompleksowa i profesjonalna obsługa każdego nieprzewidzianego zdarzenia pozwala zminimalizować dyskomfort związany z perturbacjami w podróży – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Produkt dostępny jest w ofercie on-line na stronie www.nn.pl. Aby z niego skorzystać nie trzeba mieć wykupionej polisy na życie w Nationale-Nederlanden.

Ochrona od momentu wyjścia z domu w czasie podróży i pobytu na wakacjach za granicą, assistance domowy pod nieobecność oraz pomoc w przypadku aktów terroryzmu. To główne cechy pierwszego ubezpieczenia majątkowego w ofercie Nationale-Nederlanden. Produkt dostępny jest już od 5 zł dziennie w ofercie on-line.