You are here

Care Services

Care Services: nowy wymiar usług dopasowanych do indywidualnych i zmieniających się każdego dnia potrzeb Klientów, którzy planując przyszłość, skupiają się na tym, co dla nich najważniejsze: zdrowiu, domu i podróżach i chcą przy tym żyć pełnią życia osobistego i rodzinnego.

W odpowiedzi na te potrzeby, Europ Assistance stworzyła usługi Care Services, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Care Services to usługi assistance i ubezpieczeniowe, dostosowane do indywidualnych oczekiwań i gwarantujące pomoc w każdej sytuacji życiowej.

Nasze zobowiązania w ramach idei Care Services:

Zawsze blisko Klienta

Dzięki globalnej sieci usługodawców, Europ Assistance jest w stanie zapewnić pomoc  ponad 300 milionom osób w 208 krajach. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu 7 000 pracowników w 38 centrach alarmowych. Na rzecz Grupy działa również 420 000 usługodawców. Dzięki temu zawsze jesteśmy blisko Klientów, dostarczając rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Wartości

Priorytetem Europ Assistance jest zawsze troska o człowieka i jego potrzeby. Nasze wartości: innowacyjność, uczciwość wobec klientów, tworzenie wartości dodanej, praca zespołowa i zaangażowanie sprawiają, że nasi pracownicy mogą skutecznie troszczyć się o bezpieczeństwo i komfort Klientów.

Innowacje

Innowacje są centralnym punktem strategii Grupy. Dzięki nowatorskiemu podejściu do naszej pracy możemy tworzyć produkty oparte na nowoczesnych technologiach i wykorzystujące współczesne urządzenia cyfrowe, które rewolucjonizują cały rynek usług assistance.

Odpowiedzialność społeczna i troska o środowisko

Jako odpowiedzialna firma, Europ Assistance aktywnie wspiera różnego rodzaju inicjatywy społeczne. Grupa Europ Assistance realizuje plan odpowiedzialności społecznej i troski o środowisko, który obejmuje Klientów i pracowników, a także wspiera inicjatywy humanitarne i pomocowe na całym świecie.