Rozwiązania i produkty

DOM I RODZINA

Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów oferujemy szereg usług przydatnych w domu w chwili wystąpienia awarii lub większych szkód, takich jak zalanie, czy pożar.

Rozwiązania i produkty

PODRÓŻ

Bezpieczeństwo Klientów to nasz priorytet. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie udzielić pomocy naszym Klientom nawet w najdalszych zakątkach świata.

Rozwiązania i produkty

ZDROWIE

Zdrowie to wartość najcenniejsza dla każdego z nas. W razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania Klienci mogą liczyć na naszą pomoc 24 godziny na dobę.

Rozwiązania i produkty

SAMOCHÓD

Europ Assistance Polska świadczy usługi pomocy na drodze w razie awarii pojazdu, wypadku lub kolizji. Naszym Klientom zapewniamy szybką pomoc i możliwość kontynuacji podróży.

Assistance dla klientów indywidualnych

ubezpieczenia.europ-assistance.pl

Europ Assistance Polska oferuje ubezpieczenia assistance w sprzedaży bezpośredniej. Pomoc w Domu, Pomoc na Drodze, czy Pomoc Rowerowa gwarantują natychmiastowe wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach. Produkty dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu każdy może dopasować ochronę ubezpieczeniową do własnych potrzeb. Zachęcamy do zakupu ubezpieczeń na stronie ubezpieczenia.europ-assistance.pl

Międzynarodowe doświadczenie

Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie

Europ Assistance Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Europ Assistance, twórcy idei assistance i założyciela tej branży na świecie. Grupa Europ Assistance niezmiennie utrzymuje się na pozycji światowego lidera pod względem liczby obsługiwanych spraw i niesienia kompleksowej pomocy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w każdym miejscu na świecie.

Innowacyjne rozwiązania

Zaawansowani technologicznie

Branża assistance w ostatnich latach rozwija się dynamicznie, odchodząc od tradycyjnych usług pomocy i kierując się ku usługom bardziej kompleksowym i zaawansowanym technologicznie. W Europ Assistance oferujemy rozwiązania dostosowane do oczekiwań Klientów, innowacyjne, wykorzystujące nowe technologie i gwarantujące nie tylko doraźną pomoc, ale także wsparcie w codziennych sytuacjach.

Najwyższa jakość

Wyznaczamy standardy rynkowe

Dla Europ Assistance najważniejszy jest Klient. To o jego komfort, bezpieczeństwo, zdrowie i życie dba zespół wykwalifikowanych Koordynatorów Pomocy oraz Sieć Partnerów oferujących usługi o najwyższym standardzie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Europ Assistance Polska utworzyła własną, certyfikowaną sieć pomocy drogowych do obsługi pojazdów elektrycznych. Dzięki temu coraz więcej kierowców objętych jest profesjonalną pomocą na drodze. Ponadto, jako aktywny gracz rynku, opracowaliśmy również Zasady Dobrych Praktyk Assistance jednocześnie zachęcając pozostałe firmy do ich przestrzegania.

Assistance 2.0

Nowa generacja usług assistance.

Assistance 2.0 to kompleksowe i innowacyjne rozwiąznia, wykorzystujące nowoczesne technologie i gwarantujące komfort Klienta, nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale również w codziennym życiu. W ramach idei Assistance 2.0 Europ Assistance Polska wprowadziła na rynek m.in. aplikację mobilną mPomoc, platformę Concierge, programy Bezpieczna Tożsamość i Opiekun Kariery. Nieprzerwany rozwój oferty Europ Assistance Polska, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz dostosowanie usług do potrzeb Klienta to główne założenia Assistance 2.0.

Akademia Europ Assistance Polska

Strategia aktywnej promocji programu

Wierzymy, że miarą sukcesu programu assistance jest nie liczba osób objętych świadczeniami, ale liczba świadomych i usatysfakcjonowanych Klientów, którzy z niego skorzystali. Aktywnie uczestniczymy w procesie wdrażania programu oferując Partnerom działania szkoleniowe, promocyjne oraz bieżącą pomoc na każdym etapie wdrożenia programu.

Kariera w Europ Assistance

Dołącz do zespołu Europ Assistance!

Chcesz się dowiedzieć jak pracujemy w Europ Assistance, dlaczego warto do nas dołączyć i kogo aktualnie szukamy do naszego zespołu? Zobacz więcej »


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 22 205 50 00

Możesz również do nas napisać, odpowiemy najszybciej, jak to możliwe:

marketing@europ-assistance.pl

Informacje prasowe

ThinkAbility – look up, see beyond! Grupa Europ Assistance wspiera sportowców z niepełnosprawnościami

Zgodnie z wartościami zawartymi w motcie firmy „You Live, We Care” Europ Assistance z dumą ogłasza wdrożenie projektu „ThinkAbility”, którego zadaniem jest pomoc w zmianie postrzegania niepełnosprawności. Inicjatywa ta jest częścią szerszego programu „Disability Inclusion Journey”, mającego na celu podnoszenie świadomości i wspieranie różnych inicjatyw związanych z niepełnosprawnością. Więcej »