You are here

Serwis Informacyjny w assistance domowym

Remont, awaria sieci instalacji, zepsuty sprzęt elektroniczny lub AGD czy RTV – prace naprawcze we własnym domu nigdy się nie kończą i z pewnością każdy gospodarz znajdzie w swoim lokum coś, co warto ulepszyć. Masz wystarczające fundusze, aby przeprowadzić zmiany w mieszkaniu, nie wiesz jednak, od czego zacząć? Zobacz, jak pomoże Ci w tym Serwis Informacyjny Europ Assistance.

Załatwienie odpowiedniej dokumentacji, wynajęcie ekipy remontowej lub specjalisty, który zajmie się naprawą sprzętu, to tylko kilka z formalności, jakie trzeba dopełnić w trakcie przeprowadzania zmian w mieszkaniu. Obawiasz się, że w przypadku generalnego remontu te zadania zaczną Cię przytłaczać? Z ubezpieczeniem domowym Europ Assistance i Serwisem Informacyjnym zyskasz nad wszystkim kontrolę. Zobacz, jak działa Pomoc w Domu.

Pomoc w Domu a generalny remont i kupno lub sprzedaż budynku

Prace remontowe obejmujące zmiany w konstrukcji budynku czy sprzedaż albo zakup nowego domu są najbardziej wymagającymi zadaniami. Przed ich rozpoczęciem należy się odpowiednio przygotować, sporządzając odpowiednią dokumentację budowlaną oraz szacunkowy budżet wraz z listą potrzebnych materiałów i kolejnych etapów prac. Brzmi skomplikowanie? Spokojnie, jeśli wykupisz assistance domowy, będziesz mógł skorzystać z Infolinii Budowlano-Remontowej, na której otrzymasz informacje o:

·         placówkach zajmujących się formalnościami administracyjno-prawnymi,

·         podatkach wiążących się z kupnem lub sprzedażą domu,

·         usługodawcach odpowiadających za pośredniczenie w transakcjach kupna i sprzedaży domu, a także remontów,

·         urzędach, w których zorganizujesz wszystkie pozwolenia.

Ponadto dzięki Infolinii Tanie Zakupy otrzymasz wskazówki dotyczące sklepów z materiałami budowlanymi oraz cen wybranych przez Ciebie produktów.

Pomoc w Domu a drobne naprawy i prace budowlane

Choć prace nieingerujące w konstrukcję budynku nie należą do aż tak wymagających jak np. kupno lub sprzedaż domu, nadal są związane z koniecznością wynajęcia osób do pracy i zaplanowaniem wszystkich terminów. Nie znasz żadnych fachowców z polecenia i obawiasz się, że opinie krążące po sieci mogą nie oddawać faktycznych umiejętności specjalistów? Skontaktuj się z Domowym Serwisem Informacyjnym Europ Assistance, który wskaże Ci, jak wybrać najlepszego ślusarza, hydraulika, elektryka, dekarza itp. w Twojej okolicy. Możesz również otrzymać pomoc przy wynajmowaniu specjalistów od montażu instalacji grzewczych lub klimatyzacji.

Pomoc w Domu a naprawa sprzętu elektronicznego

Wydaje się, że naprawa sprzętu elektronicznego lub sprzętu AGD/RTV to proste zadanie w porównaniu do generalnych zmian konstrukcji budynku czy drobnych prac remontowych. Jeśli jednak nie śledzisz na bieżąco nowinek ze świata IT i nowych technologii, oferty w sklepach mogą Cię przytłoczyć. W rozmowie z Infolinią IT otrzymasz więc pomoc przy wyborze nowego sprzętu lub oprogramowania antywirusowego. Europ Assistance udostępni Ci również dane sklepów i firm zajmujących się naprawą komputerów i nowych akcesoriów.

Chcesz wiedzieć więcej na temat korzyści wynikających z assistance domowego? Zobacz, co jeszcze zyskujesz dzięki wykupieniu Pomocy w Domu.