You are here

Ruszaj w trasę z FitAutoPomoc

Europ Assistance Polska wspólnie z Punkta przygotowały nowy produkt assistance drogowego „FitAutoPomoc”. Ubezpieczenie assistance krótko, jak i długoterminowe klienci mogą kupić w trzech wariantach. Polisa zapewnia ochronę od ryzyka awarii lub kradzieży pojazdu jak również wypadku drogowego.

Oferta została przygotowana specjalnie z myślą o klientach, którzy niezależnie od posiadanego ubezpieczenia OC lub AC potrzebują dodatkowej ochrony assistance.

Wsłuchując się w głosy naszych klientów, zauważyliśmy, że pojawiło się zapotrzebowanie na nową formę assistance drogowego. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom stworzyliśmy produkt, który mogą dostosować do swoich potrzeb. Na przykład w okresie wakacyjnym mogą wybrać wariant krótkookresowy, dostosowany do długości wyjazdu. Sprawdzi się on również w ciągu roku podczas kilkudniowych wyjazdów za miasto. Polisa obejmuje zarówno Polskę jak i w rozszerzonym wariancie Europę. – mówi Krzysztof Zaborowski, Key Account Manager w Europ Assistance Polska.

Pomoc dostępna w trzech wariantach jest dedykowana posiadaczom aut osobowych do 3,5 tony. Assistance krótkoterminowy można nabyć na okres 7, 14 i 30 dni, natomiast assistance długoterminowy obejmuje roczną ochronę ubezpieczeniową. W ramach assistance krótkoterminowego klienci mają zagwarantowaną możliwość skorzystania z jednej interwencji, natomiast assistance długoterminowy przewiduje cztery interwencje w roku ubezpieczeniowym. Produkt dostępny jest jedynie w grupie Punkta, na stronach punkta.pl oraz fitpolisa.pl, a także stacjonarnie w biurach agentów Punkta i PROFI Insurance.

Jako multiagencja mamy punkt widzenia bardzo bliski klienta i jego procesu decyzyjnego w wyborze produktów ubezpieczeniowych. Wiem, jak bardzo elastyczność jest istotna. Szczególnie w dobie niestabilności rynkowych, inflacji, wahań cen. Cieszymy się, że wraz z Europ Assistance Polska mogliśmy stworzyć FitAutoPomoc. Najbardziej elastyczne assistance na rynku. Produkt dla ludzi myślących w sposób nowoczesny, oczekujących od ubezpieczycieli dynamicznego dostosowywania się do ich stylu życia – dodaje Mieszko Sibilski, dyrektor public relations w Punkta.

Każdy wariant gwarantuje holowanie pojazdu po wypadku lub awarii, naprawę lub wymianę opony czy szyby. To co ważne proponowane limity holowania są bardzo atrakcyjne

w porównaniu do najczęściej spotykanych ofert występujących na runku. Wariant drugi zapewnia dodatkowo, samochód zastępczy od 3-14 dni w zależności od rodzaju zdarzenia (awaria, wypadek, kradzież). Najszerszy wariant zawiera ponadto pokrycie kosztów naprawy pojazdu po awarii, kalibrację szyb, sezonową wymianę opon i usługę door to door. Dodatkowym rozwiązaniem jest pomoc finansowa w przypadku kradzieży auta w wysokości 2000 zł.

Wariant pierwszy gwarantuje pomoc w razie awarii i wypadku auta na terenie Polski. Wariant drugi i trzeci obejmuje zasięgiem terytorialnym Polskę i Europę z wykluczeniem terenów objętych sankcjami.

Ochroną ubezpieczenia objęte są pojazdy, których wiek nie przekracza 18 lat. Świadczenia, jakie oferowane są w tym ubezpieczeniu sprawiają, że obecnie jest ono unikalnym produktem na polskim rynku.

Polisę można nabyć online na stronach: www.punkta.pl i www.fitpolisa.pl