You are here

Pomoc assistance dostępna także dla dzieci

Ubezpieczenie assistance jest produktem finansowym, który nie ma ograniczeń wiekowych. Zakres usług odpowiada potrzebom zarówno osoby dorosłej jak i najmłodszych członków rodziny. Ochrona assistance 24/7 dla juniora może być oryginalnym pomysłem na prezent dla najmłodszych i ich rodziców  – nie tylko z okazji Dnia Dziecka.  

Produkt dedykowany najmłodszym zapewnia pomoc rodzicom i dzieciom w kilku obszarach: zdrowie, bezpieczeństwo w sieci,  organizacja czasu wolnego i rekreacyjna jazda na rowerze.

W razie choroby

Jednym z najważniejszych atutów assistance, które może mieć zastosowanie w przypadku rodzica i jego dziecka jest pakiet medyczny. To cały szereg narzędzi, które mają wesprzeć rodziców gdy ich dzieci chorują lub ulegną wypadkowi np. w szkole. Ubezpieczenie zakłada m.in. organizację wizyty u pediatry w domu lub placówce medycznej. To także – coraz bardziej popularne wśród klientów - tele i wideokonsultacje z lekarzem na temat stanu zdrowia dziecka. Do domu przyjedzie także pielęgniarka, która udzieli niezbędnej pomocy dziecku – jeśli będzie potrzebowało opieki po wypadku. Możliwa jest także np. organizacja transportu medycznego, dostawa leków oraz wsparcie psychologa dla najmłodszych. 

W ramach pakietu assistance bardzo przydatnym rozwiązaniem mogą być korepetycje dla dzieci, które ze względu na nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie pozostają w domu przez kilka dni lub dłużej. W ramach ubezpieczenia Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty prywatnych lekcji w domu dziecka, często przeprowadzanych przez nauczyciela ze szkoły do której dziecko uczęszcza. 

Ochrona w sieci

Dzieci – zwłaszcza te nastoletnie – nie wyobrażają sobie życia bez internetu. Niestety, mimo, że niejednokrotnie lepiej sobie radzą w wirtualnej rzeczywistości niż ich rodzice, niekoniecznie są świadome czyhających na nie zagrożeń. W takich sytuacjach czujność rodziców jest obowiązkowa. Do takich zagrożeń została stworzona ochrona cyber – przeciwko wirtualnym zagrożeniom, które mogą przynieść rzeczywiste szkody. Ubezpieczyciel może np. na wniosek rodziców – zdalnie skonfigurować blokadę rodzicielską w środowiskach Windows, IOS oraz Android, a także w przeglądarkach internetowych. Ubezpieczyciel udzieli również wsparcia w zakresie usunięcia oraz zatrzymania rozprzestrzeniania negatywnych publikacji na temat Dziecka w Internecie oraz doradzi w dalszych krokach, które rodzic może podjąć (np. usuwając profile, konta, dane lub zdjęcia, blokując dostęp, zmieniając hasła lub szczegóły logowania itp.) w tym również poradę prawną.

 

Concierge

Nawet najlepszym rodzicom na świecie zdarza się nie mieć czasu lub pomysłu by zaplanować dla dziecka urodziny rodem z bajki „Kraina Lodu” lub spełnić najskrytsze  marzenie swojej pociechy. W ramach usługi concierge Ubezpieczyciel zorganizuje podobne zlecenia i szereg innych, np. wyszukanie nowego foteliku samochodowego, zakup biletów na przedstawienia dla dzieci, zakup oryginalnej koszulki ukochanej drużyny piłkarskiej, czy organizacja czasu dla najmłodszych w dniu kiedy się okazało, że urlop rodziców nie będzie możliwy. Wachlarz usług, które może zorganizować Ubezpieczyciel ograniczony jest w zasadzie wyobraźnią i budżetem rodzica. 

Bezpiecznie na dwóch kółkach

Jazda na rowerze to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu w Polsce. Rowerowy „boom” trwa od kilku lat, czemu sprzyja coraz większa liczba ścieżek rowerowych i moda na zdrowy tryb życia. Jazda na rowerze to również doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu przez całe rodziny. Z myślą
o bezpieczeństwie osób rekreacyjnie jeżdżących na rowerze powstało ubezpieczenie „Pomoc Rowerowa” – które może obejmować zarówno rodzica (pełnoprawnego właściciela roweru) jak i dziecko jeżdżące na rowerze. Zakres ubezpieczenia obejmuje takie świadczenia jak m.in.: ubezpieczenie NNW i OC, transport roweru, transport medyczny, wizyta u lekarza specjalisty, wizyta pielęgniarki, organizacja operacji szpitalnej, rehabilitacja, wizyta u psychologa, implantologia i protetyka, ubezpieczenie roweru.

 

Ubezpieczenie assistance jest produktem finansowym, który nie ma ograniczeń wiekowych. Zakres usług odpowiada potrzebom zarówno osoby dorosłej jak i najmłodszych członków rodziny. Ochrona assistance 24/7 dla juniora może być oryginalnym pomysłem na prezent dla najmłodszych i ich rodziców – nie tylko z okazji Dnia Dziecka.