You are here

Order Finansowy dla Gothaer za produkt Gothaer Truck Assistance

Redakcja Home&Market przyznała Order Finansowy dla produktu Gothaer Truck Assistance, jako jednemu z najlepszych produktów w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne. Gothaer był jednym z trzech ubezpieczycieli nagrodzonych w tej kategorii.

Ordery Finansowe to coroczny plebiscyt organizowany przez redakcję Home&Market. Wyróżnienia są przyznawane najciekawszym w opinii kolegium redakcyjnego produktom finansowym, które pojawiły się w 2013 roku i w szczególny sposób wyróżniły się na rynku, oraz cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych. 

Produkt Gothaer Truck Assistance jest dostępny w dwóch wariantach: Truck Standard i Truck Obligo. Wariant Truck Obligo jest dostępny dla klientów wybierających ochronę całej floty wraz z ubezpieczeniem komunikacyjnym lub wszystkich środków transportu przy ubezpieczeniu OC przewoźnika drogowego. Mogą oni liczyć na pomoc informacyjną oraz wsparcie w tłumaczeniu telefonicznym, na holowanie pojazdu, wymianę opon, podnoszenie pojazdu w sytuacji przewrócenia lub osunięcia się z drogi, a także w przypadku unieruchomienia pojazdu na zaparkowanie na parkingu strzeżonym.

Klientom, którzy są zainteresowani rozszerzeniem pakietu assistance Gothaer proponuje wariant Truck Standard. Został on przygotowany dla klientów, którzy potrzebują ochrony wyłącznie dla wybranych pojazdów. Proponowany w tym wariancie zakres zawiera wyższą sumę ubezpieczenia i gwarantuje pomoc w przypadku braku paliwa, wymiany opon, unieruchomienia pojazdu, awarii lub wypadku drogowego, jak również zakwaterowanie załogi pojazdu w hotelu na 2 doby, transportu załogi, odbiór pojazdu po naprawie czy też dostarczenie oryginalnych części zamiennych, pokrycie kosztów dowozu brakujących dokumentów oraz dozór ładunku.

Świadczenia assistance w ramach tego produktu realizuje firma Europ Assistance Polska.