You are here

Mistrzowski rabat dla kibiców piłki nożnej

Specjalnie dla kibiców wybierających się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji, Aegon Polska i Europ Assistance Polska przygotowały 20% rabat na ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży”.

Rabat jest dostępny dla każdego kibica, który zdecyduje się na zakup „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” za pośrednictwem platformy sprzedażowej www.aegondirect.pl. Zniżka w wysokości 20% dostępna jest na hasło: mecz i obowiązuje do końca mistrzostw - do 15 lipca.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” przygotowane przez Europ Assistance Polska dostępne jest w wariantach Standard, Komfort i Premium Gwarantuje wsparcie w sytuacji nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku podczas podróży zagranicznej. Zapewnia także bogaty pakiet assistance oraz ubezpieczenie NNW i OC.

W ramach wszystkich dostępnych wariantów, ubezpieczony otrzymuje organizację i pokrycie kosztów leczenia (badania i zabiegi ambulatoryjne, wizytę lekarską, zakup leków, leczenie szpitalne, transport medyczny, transport ubezpieczonego do Polski lub kraju rezydencji i transport zwłok).

Ponadto osoby, które zakupią polisę, mogą liczyć na pomoc w razie utraty dokumentów. Każdy ubezpieczony ma zagwarantowane kontynuowanie zaplanowanej podróży, możliwość zorganizowania i pokrycia kosztów wcześniejszego powrotu do Polski, zorganizowanie na terenie kraju kontynuacji leczenia rozpoczętego za granicą, pokrycie kosztów akcji ratowniczej, ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Jeżeli klient wykupi polisę w wariancie Komfort i Premium może także skorzystać z dodatkowych świadczeń związanych z opóźnieniem podróży, czy bagażu i otrzymać zwrot kosztów zakupu artykułów pierwszej potrzeby. Co więcej, jeżeli ubezpieczony spóźni się na samolot, uzyska pomoc w dotarciu na miejsce rozpoczęcia podróży lub powrotu do miejsca zamieszkania w przypadku połączenia krajowego.

Dodatkowo w wariancie Komfort i Premium przewidziana jest pomoc prawna i pomoc tłumacza,  ubezpieczenie sprzętu sportowego, a także opieka nad pozostawionymi bez opieki zwierzętami domowymi oraz świadczenia pieniężne z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.

Jedenaście z dwunastu miejsc, gdzie piłkarze rozegrają mecze, znajduje się w europejskiej części Rosji. Aby na przykład obejrzeć pojedynek Egipt - Urugwaj w Jekaterynburgu należy pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia, które obowiązuje na terenie całego świata.

Co oprócz ubezpieczenia?

Kibic wybierający się do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej musi wyrobić kartę identyfikacyjną Fan ID – jest to dokument zastępujący wizę. Dotychczas Polacy zamówili 16 tys. kart, co plasuje nas na drugim miejscu wśród krajów UE i jedenastym miejscu na świecie.

Do jej wyrobienia potrzebny będzie bilet na mecz, czy paszport. O wydanie karty można się ubiegać za pośrednictwem strony www.fan-id.ru. Karta wydawana w formie zalaminowanego identyfikatora. Jest niezbędna, by wejść na stadion, a także umożliwia korzystanie z darmowej komunikacji w miastach, w których będą odbywały się mecze. „Paszport kibica” pozwala na kilkukrotny wjazd na teren Białorusi i Rosji w terminie od 4 czerwca do 15 lipca. Wyjechać z Rosji bez wiz będzie można do 25 lipca. 

Specjalnie dla kibiców wybierających się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji, Aegon Polska i Europ Assistance Polska przygotowały 20% rabat na ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży”.