You are here

Laur Klienta GRAND PRIX 2020 dla Europ Assistance Polska

Firma Europ Assistance Polska ponownie została wyróżniona w rankingu „Laur Klienta”, zdobywając nagrodę GRAND PRIX, w kategorii usług assistance. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania klientów.

Nagroda w plebiscycie „Laur Klienta” przyznawana jest w oparciu o opinię klientów, co czyni ją obiektywnym źródłem informacji o trendach rynkowych, preferencjach i rekomendacjach. Firma, która zdobywa wyróżnianie, musi wyróżniać się jakością obsługi i innowacyjnością oraz cieszyć się uznaniem wśród odbiorców usług. W tym roku Europ Assistance została ponownie docenione przez klientów w kategorii usług assistance w plebiscycie „Laur Klienta” otrzymując wyróżnienie GRAND PRIX.

Wyróżnienie to potwierdza silną pozycję, którą firma utrzymuje od lat w tym plebiscycie,w ramach swojej kategorii. Program skierowany jest do firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą, jakość swoich produktów, usług, standardów zarządzania oraz obsługi klienta.

Cieszymy się z przyznania nam, po raz kolejny tego wyróżnienia, oraz docenienia naszej oferty i jakości świadczonych przez nas usług. Nagroda ta jest dla nas powodem do dumy oraz potwierdzeniem, że nasza strategia, wartości i codzienna działalność na rzecz klientów i innych interesariuszy znajdują ich uznanie – mówi Ryszard Grzelak, Prezes Europ Assistance Polska.