You are here

Grupa Europ Assistance otworzyła oddział operacyjny w Tajlandii

W styczniu tego roku Grupa Europ Assistance rozpoczęła bezpośrednią działalność operacyjną w Tajlandii. Decyzja ta pozwoli znacząco zwiększyć zaangażowanie i obecność firmy w całym regionie Azji.

Cieszymy się z rozszerzenia naszej obecności w Azji i otwarcia oddziału w Tajlandii. Nowe biuro w regionie to dopiero początek naszych planów dalszego rozwoju. Zależy nam, aby zapewniać wysoki poziom usług zarówno obecnym, jak i potencjalnym partnerom w regionie – mówi Philippe Demangeat, Dyrektor Generalny Azji Południowo-Wschodniej w Europ Assistance Group.

-Europ Assistance jest obecna w Azji od trzydziestu lat. Ta nowa ekspansja dodatkowo podkreśla, jak ważne miejsce odgrywa ten region w rozwoju naszego biznesu i pozwala nam na zaznaczenie silnej pozycji na tym kluczowym dla nas rynku w celu zapewnienia wysokiego poziomu usług  – dodaje Pascal Baumgarten, Szef Regionu Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej, Azji i Afryki w Grupie Europ Assistance.

Tajlandia jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem podróży dla osób z całego świata.
W zeszłym roku odwiedziło ją ponad 40 mln ludzi. Coraz więcej Polaków wybiera również tę destynację na spędzenie urlopu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Kierunek ten jest niezwykle atrakcyjny, ponieważ wciąż jeszcze egzotyczna dla nas Tajlandia daje gwarancję świetnej pogody w całkiem dobrej cenie.

Dzięki wzmocnionej obecności w tym rejonie Azji Europ Assistance jeszcze sprawniej będzie mogła pomagać klientom z całego świata. W ostatnich latach znacznie wzrasta liczba zgłoszeń polskich klientów, którzy potrzebowali naszej pomocy, przebywając w Tajlandii. Kraj ten znalazł się w Top 10 krajów, w których najczęściej organizujemy pomoc. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjny i przystępny cenowo kierunek azjatycki, z czasem będzie jeszcze bardziej popularny i stanie się realną konkurencją dla wypoczynku w Europie – dodaje Ryszard Grzelak, Prezes Europ Assistance Polska.