You are here

Europ Assistance wspiera wydarzenia branżowe

Europ Assistance Polska aktywnie wspiera rozwój rynku bancassurance w Polsce uczestnicząc w wielu znaczących wydarzeniach branżowych i dzieląc się swoimi doświadczeniami. Firma była partnerem VIII Kongresu Bancassurance organizowanego przez Związek Banków Polskich.

W dniach 27-28 października, w Józefowie odbył się VIII Kongres Bancassurance organizowany przez Związek Banków Polskich pod tytułem „Łączy nas klient”. Tematem wiodącym były najnowsze trendy, zmiany i rozwiązania regulacyjne mając wpływ na rynek bancassurance.

Partnerem merytorycznym wydarzenia była Europ Assistance Polska. Z ramienia firmy w roli prelegenta wystąpiła Marta Tomczak-Koziupa – Bancassurance Senior Account Manager, która przedstawiła temat związany ze sprzedażą ubezpieczeń z perspektywy konsultanta bankowego i multiagenta ubezpieczeniowego.

Udział Europ Assistance Polska w tak znaczącym wydarzeniu branżowym wynika z dużego zaangażowania firmy w promowanie dystrybucji oferty assistance oraz stałe zwiększanie świadomości assistance zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.