You are here

Europ Assistance Polska wybiera „Produkcik”

W dniach 2-3 czerwca przedstawiciele firmy Europ Assistance wzięli udział w obradach Komisji Konkursowej podczas Finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2016”.

Finał konkursu odbył się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie zaprezentowało się 20 młodzieżowych miniprzedsiębiorstw wybranych spośród 307 założonych przez uczniów w roku szkolnym 2015/2016. Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli świata biznesu oceniała umiejętności prezentacji i sprzedaży oraz rozwiązywania problemów biznesowych.

Cieszymy się, że po raz kolejny uczestniczyliśmy w obradach Komisji Konkursowej projektu „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo”. Inicjatywa ta to doskonałe połączenie doświadczenia, którym może podzielić się biznes z edukacją młodzieży. Uczniowie mają szansę poznać, w jaki sposób prowadzi się prawdziwą firmę, a takie doświadczenie jest bezcenne, zwłaszcza u progu wyboru ścieżki zawodowej – powiedział Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości od 1994 roku w ramach programu „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo”. Dzięki projektowi powstało łącznie 6 tysięcy młodzieżowych miniprzedsiębiorstw.

Europ Assistance Polska jest partnerem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości od 2011 roku, wspierając jej działalność statutową i angażując się w inicjatywy Fundacji, takie jak Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, czy Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK.