You are here

Europ Assistance dla klientów CampRest.com

Europ Assistance Polska wspólnie z CampRest.com przygotowała specjalną ofertę dla amatorów podróżowania kamperem. Ubezpieczenie assistance chroni w sytuacji awarii pojazdu lub wypadku, a ubezpieczenie podróżne pokryje koszty leczenia i zapewni niezbędną pomoc za granicą. Oferta dedykowana jest zarówno wypożyczalniom pojazdów, jak i klientom indywidualnym.

Ubezpieczenie dla wypożyczalni kamperów

W ramach nowej oferty CampRest.com oferuje wypożyczalniom kamperów i przyczep kempingowych możliwość zakupu rocznego ubezpieczenia assistance.  W zależności od tego, gdzie klienci będą podróżowali, mają zapewnioną ochronę zarówno w Polsce, jak i Europie. W ramach polisy klienci mają zagwarantowaną pomoc assistance w przypadku awarii pojazdu, czy wypadku. Ochrona przewiduje następujące świadczenia: holowanie, usprawnienie pojazdu na miejscu, dostarczenie paliwa, pojazd zastępczy (kamper lub pojazd osobowy typu Van, mogący przewieźć  do 9 osób), parking strzeżony, czy organizację przeładunku. Ponadto klienci mogą liczyć na zakwaterowanie w hotelu, czy organizację i pokrycie kosztów powrotu lub kontynuacji podróży do miejsca docelowego podróży, lub do miejsca zamieszkania. Dodatkowo klienci mają do dyspozycji specjalną infolinię, w ramach której mogą uzyskać wsparcie informacyjne z zakresu m.in. usług pomocy drogowej, procedury postępowania w razie wypadku. Dodatkowo Klienci maja do dyspozycji infolinie caravaningową świadcząca pomoc informacyjną w zakresie podstawowej obsługi kampera, sklepów z akcesoriami i serwisów oraz miejsc noclegowych gdzie można stanąć kamperem.

Własny kamper z assistance

Oferta dla klientów indywidualnych, którzy są właścicielami kampera lub przyczepy przewiduje możliwość zawarcia ubezpieczenia w ramach trzech wariantów Polska Standard, Polska Extra, Polska i Europa. W podstawowym wariancie klienci mają zagwarantowane holowanie pojazdu, usprawnienie na miejscu, zakwaterowanie w hotelu lub kontynuację podróży, a także dostęp do darmowej infolinii. Wersja z zakresem obejmującym zdarzenia na terenie Europy przewiduje dodatkowo możliwość skorzystania przez klientów z dostarczenia paliwa, pojazdu zastępczego, parkingu strzeżonego, czy organizacji przeładunku.

Aktualna sytuacja sprawiła, że w tym roku nastąpił znaczny wzrost zainteresowania wynajmem kamperów. Taka forma wypoczynku daje większą swobodę zmiany planów, czy przemieszczania się. Karawaning stał się znów bardzo modny. Cieszymy się, że wspólnie z CampRest.com możemy zaoferować zarówno wypożyczalniom kamperów, jak i ich posiadaczom odpowiednią ochronę, która zapewni bezpieczeństwo i spokój podczas urlopu – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Pomoc w podróży kamperem

Oferta CampRest.com daje również możliwość zakupu ubezpieczenia podróżnego, klientom, którzy planują podróż kamperem za granicę. Polisę można zakupić na specjalnej stronie www.ubezpieczenia.camprest.com.

Osoby decydujące się na zakup ubezpieczenia podróżnego, mogą wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie wariant, w ramach pięciu pakietów: „Weekend”, „Wakacje”, „Dłuższe Wakacje”, „Dowolny Wyjazd” i „Roczny”.

Stawka w przypadku sumy ubezpieczenia, kosztów leczenia szpitalnego i kosztów transportu są takie same w ramach jednego wariantu i wynoszą odpowiednio: 150 tys. zł, 250 tys. zł, 300 tys. zł i 500 tys. zł (taka sama kwota w opcji „Dowolny Wyjazd” i „Roczny”). Ubezpieczenie gwarantuje również pokrycie kosztów leczenia związanych z zachorowaniem na Covid-19.

We wszystkich wariantach ubezpieczenia, klienci mogą liczyć także na świadczenia takie jak: transport medyczny do szpitala, pomoc tłumacza i prawnika, ubezpieczenie bagażu. Dodatkowo mają zagwarantowane wsparcie w przypadku spóźnienia na połączenie krajowe i utraconego bagażu. W ramach ubezpieczenia można wykupić również rozszerzenie zakresu na sporty zimowe, czy nurkowanie.