You are here

Concierge – poleca się na Walentynki

Walentynki na stałe wpisały się już w kalendarze Polaków. 14 lutego kina i teatry kuszą nas romantycznym repertuarem, restauracje przygotowują specjalne kolacje, a sklepy prześcigają się z różnymi propozycjami. Czasami mimo wielu możliwości, dostępność wybranej przez nas oferty bywa ograniczona. W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się Concierge.

Czym jest usługa Concierge w ubezpieczeniu assistance?

Concierge zwykle kojarzony jest z branżą hotelarską i z osobą, która pomaga w realizacji usług premium gościom hotelowym. Jednak funkcja ta znalazła doskonałe zastosowanie także w branży bancassurance. Każdego dnia Zespół wyspecjalizowanych doradców Concierge, pomaga klientom w realizacji zarówno drobnych, jak
i wyjątkowych  spraw.

Usługi Concierge oferowane są jako dodatek do ubezpieczenia oraz produktów bankowych. Jest to swego rodzaju specjalny serwis informacyjno-organizacyjny, udostępniany klientowi 7 dni w tygodniu. Jeżeli napotka on problem np. przy zakupie biletów na koncert znanej gwiazdy, może zwrócić się o pomoc do specjalisty działu Concierge. Organizacja biletów na koncerty i wydarzenia sportowe to tylko fragment z wachlarza możliwości. Eksperci chętnie pomogą również przy:

 • planowaniu podróży,
 • rezerwacji stolików w restauracji,
 • zabukowaniu wizyty w salonach kosmetycznych i hotelach SPA
 • planowaniu przyjęć i innych uroczystości,
 • realizacji pasji i zainteresowań klienta,
 • organizacji usług związanych z przeprowadzką,
 • zakupie prezentu marzeń dla bliskiej osoby.

Posiadając ubezpieczenie assistance z usługą Concierge, jesteśmy zabezpieczeni na każdą ewentualność.

Concierge w Walentynki – nietuzinkowe pomysły Polaków

Pracując w dziale Concierge, musimy być na czasie ze wszystkimi wydarzeniami kulturalnymi w kraju i za granicą. Do Walentynek przygotowujemy się na długo przed czternastym lutego. Tego dnia trafia do nas dużo zleceń na wysyłkę kwiatów, czekoladek czy rezerwacji stolików w restauracjach. Zdarzają się jednak nietypowe pomysły na prezent, a nawet pomoc w realizacji oświadczyn – mówi Joanna Łazor, Manager Operacyjny Platformy Concierge w Europ Assistance Polska.

Prezent w postaci bukietu róż, czy flakonika ulubionych perfum zawsze się sprawdzi. Jednak Polacy są dużo bardziej pomysłowi. Oto kilka nietuzinkowych zleceń zrealizowanych przez zespół Concierge Europ Assistance Polska:

 • Uczucie tak wielkie, jak Mur Chiński – prywatny lunch przygotowany specjalnie dla zakochanej pary w nieturystycznej części Muru Chińskiego. Na specjalne życzenie zorganizowano pokaz walk wykonany przez mnichów Shaolin.
 • Wyznanie zapisane w gwiazdach – wyznanie miłości wraz ze specjalną dedykacją, która wyświetlona została w warszawskim planetarium, podczas prezentacji zakątków Drogi Mlecznej.
 • Miłość w Dolinie Loary – rajd zabytkowym Citroenem w sąsiedztwie najpiękniejszych zamków w Dolinie Loary.
 • In the middle of nowhere – oświadczyny na Antarktydzie w spektakularnej scenerii – śnieżna biel, lodowce i olbrzymia kolonia pingwinów.

Jak skorzystać z usług Concierge?

Jeżeli posiadamy wykupioną usługę Concierge, wystarczy skontaktować się z pracownikiem infolinii pod wskazany wcześniej numer. Należy określić czego nam potrzeba i jaki budżet mamy do dyspozycji. Po zaakceptowaniu kosztów konsultant przystąpi do realizacji zleconego zadania.

Concierge na Walentynki – podsumowanie

Mimo że na liście najczęstszych prezentów walentynkowych wciąż królują kwiaty i czekoladki, to Polacy mają wiele ciekawych pomysłów. Niektóre z nich mogą zrealizować sami, ale przy innych przyda się pomoc specjalisty. Dlatego warto rozważyć zakup ubezpieczenia z usługą Concierge lub sprawdzić, czy nie obejmuje jej już nasz pakiet ubezpieczeniowy.