You are here

Car Assistance dla klienta i multiagenta

Ubezpieczenie Car Assistance to produkt stworzony przez Europ Assistance Polska. Posiada szeroki zakres ochrony. Jest dostępny w wersji rocznej
i krótkoterminowej. Europ Assistance Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu programów assistance. Dlatego opracowane przez nich ubezpieczenie uszyte jest na miarę potrzeb zarówno klienta, jak i multiagencji.

Przedmiotem ubezpieczenia jest ochrona od ryzyka wypadku drogowego, awarii i kradzieży samochodu osobowego. Obejmuje pojazdy nie starsze niż 18 lat. Car Assistance dostępne jest w trzech wariantach. Każdy z nich gwarantuje holowanie pojazdu po wypadku lub awarii, naprawę lub wymianę opony czy szyby, jak również usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia. Wariant drugi zapewnia dodatkowo, samochód zastępczy od 3 do 14 dni

w zależności od rodzaju zdarzenia (awaria, wypadek, kradzież). Ponadto wariant trzeci zawiera pokrycie kosztów naprawy pojazdu po awarii, kalibrację szyb, sezonową wymianę opon i usługę door to door. Dodatkowym rozwiązaniem jest pomoc finansowa w przypadku kradzieży auta w wysokości 2000 zł.

Ubezpieczenie Car Assistance jest produktem dostosowanym do potrzeb klienta. Opcja krótkoterminowa (7/14/30 dni) będzie dobra dla osób jadących np. na krótki urlop. Jeżeli jednak będzie potrzebna ochrona na dłużej, można wybrać wersję roczną. 

Produkt opracowany przez Europ Assistance Polska jest gotową ofertą dla multiagencji. Posiada atrakcyjne ceny pakietów przy zachowaniu równie atrakcyjnych prowizji. 

Tworząc ubezpieczenie Car Assistance, wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu takich programów. Współpracując z multiagnecjami, wsłuchaliśmy się w potrzeby i wymagania, jakie stawia rynek. Rezultatem tego jest produkt skrojony na miarę zarówno klienta, jak i multiagenta – mówi Andrzej Stańczyk Menadżer ds. Współpracy z Pośrednikami.

Wariant pierwszy ubezpieczenia gwarantuje pomoc na terenie Polski. Warianty drugi i trzeci obejmują swoim zasięgiem zarówno Polskę, jak i Europę. Wykluczone są jedynie tereny aktualnie objęte sankcjami.

Jesteś właścicielem multiagencji i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę? Skontaktuj się z nami pisząc na adres: handlowy@europ-assistance.pl