You are here

Assistance dla pojazdów ciężarowych w Pekao Leasing

Europ Assistance Polska we współpracy z  Pekao Leasing i brokerem Aon Polska wprowadziły nowy program „Pekao Leasing Truck Assistance” skierowany do kierowców samochodów ciężarowych. Oferta jest dostępna w trzech wariantach i obejmuje pomoc assistance na terenie Polski i Europy.

Nowa propozycja skierowana jest do kierowców pojazdów zarejestrowanych w Polsce, będących przedmiotem umowy leasingowej. Trzy warianty ochrony o różnym zakresie pomocy zapewniają wsparcie w wielu sytuacjach m. in. w przypadku awarii pojazdu, wypadku, kradzieży czy braku paliwa.

Wariant TRUCK BASIC to podstawowa opcja obejmująca pomoc powypadkową. Gwarantuje ona holowanie pojazdu do najbliższej stacji obsługi oraz dozór ładunku na miejscu zdarzenia. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje koszty parkowania pojazdu na parkingu płatnym. Ponadto, w przypadku holowania, klient może skorzystać z jednego ze świadczeń: organizacji przeładunku, organizacji zastępczego środka transportu, transportu kierowcy do siedziby ubezpieczonego lub zakwaterowania w hotelu.

Bardziej wymagający klienci mogą zakupić wariant OPTIMUM lub COMPLEX. Zarówno zakres świadczeń, jak i limity ich wykorzystania w obu wariantach są wyższe niż w opcji BASIC. Oba warianty OPTIMUM i COMPLEX gwarantują naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia. Wariant COMPLEX zapewnia dodatkowo zwrot kosztów wynajmu pojazdu zastępczego.

- Program „Pekao Leasing Truck Assistance” to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na usługi assistance dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) powyżej 3,5t, ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu ciężkiego, takiego jak ciągniki siodłowe i naczepy. Wspólnie z Pekao Leasing i brokerem Aon Polska, na bazie wieloletnich doświadczeń w obsłudze tego typu programów, stworzyliśmy pakiety assistance, które w przypadku zdarzeń na drodze zapewnią profesjonalną pomoc użytkownikom pojazdów, będących przedmiotem leasingu w Pekao Leasing – dodaje Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Handlowego w Europ Assistance Polska.

Assistance dla pojazdów ciężarowych w Pekao Leasing obejmuje ochroną zdarzenia na terenie Polski i Europy i zapewnia profesjonalną pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.