You are here

PRZEDŁUŻONE GWARANCJE na pojazdy

  • organizacja i pokrycie kosztów naprawy pojazdu
  • organizacja i pokrycie kosztów wymiany części i podzespołów
  • assistance samochodowy
  • całodobowe centrum telefonicznej obsługi Klientów

W zależności od wybranej opcji oraz wieku i przebiegu pojazdu, ochroną mogą być objęte podstawowe części i podzespoły (silnik i skrzynia biegów), jak również inne elementy pojazdu. Najbardziej wymagającym Klientom oferujemy pełną ochronę, której zakres jest tożsamy z oryginalną gwarancją producenta. Dodatkowo, w ramach pakietu, Klient ma możliwość skorzystania z assistance samochodowego, gwarantującego natychmiastową i bezpłatną pomoc na drodze w przypadku awarii pojazdu.

Aplikacja mobilna mPomoc

Pierwsza na rynku tak kompleksowa i przyjazna dla użytkowników mobilna aplikacja assistance, która umożliwia zgłoszenie zdarzenia bez konieczności kontaktu telefonicznego z Centrum Alarmowym. 

Aplikacja jest indywidualizowana i dostosowywana do zakresu poszczególnych programów assistance realizowanych przez Europ Assistance Polska, a także do rodzaju polisy Klienta. Dzięki temu Klient pobiera aplikację dopasowaną do jego zakresu świadczeń i jest w stanie wybrać z listy jedynie takie usługi, które przysługują mu w ramach wykupionej polisy.