You are here

Sportowo i bezpiecznie z pakietem OK System – nowość na polskim rynku

Na rynku pojawiła się unikatowa oferta łącząca aktywność fizyczną i ubezpieczenia w ramach jednej karty sportowej. Dostęp do aplikacji na urządzenia mobilne i prasy sportowej, ubezpieczenie Fitness Assistance i ubezpieczenie torby sportowej zostały dodane do pakietu sportowego OK System, dzięki współpracy z Europ Assistance Polska i InterRisk. Dodatkowo uruchomiona została specjalna platforma internetowa, na której klienci mogą wybrać interesującą ich ofertę. Za wdrożenie platformy odpowiada firma Intecover.

Dwa nowe, szyte na miarę pakiety sportowe to „goFIT” i „ FIT&more”.

Pierwszy z nich daje możliwość dostępu do ponad czterech tysięcy obiektów na terenie całego kraju. Są to siłownie, kluby fitness, baseny pozwalające na wybór wśród dwudziestu pięciu dyscyplin sportowych, takich jak tenis, joga czy sporty walki.

Drugi z pakietów, „FIT&more”, umożliwia korzystanie również z oferty rekreacyjno-rozrywkowej takiej jak gra w bilard i kręgle, jazda na gokartach czy korzystanie ze strzelnicy. Dodatkowo w ramach tego pakietu Klienci uzyskują dostęp do wydań specjalnych magazynów:  Men’s Health, Women’s Health i magazynu Runners World, a także aplikacji „Fitnoteq”, która zawiera programy treningowe szyte na miarę potrzeb, takie jak kurs jogi dla początkujących czy fat burning dla zaawansowanych.

Po raz pierwszy na polskim rynku do karty sportowej klienci otrzymują również wartość dodaną w postaci pakietu ubezpieczeń. W ramach pakietu „FIT&more” OK System oferuje także dostęp do bezpłatnej pomocy assistance. Usługi Fitness Assistance obejmują fachową pomoc medyczną dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępną w sytuacji uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas amatorskiego uprawiania sportu. Posiadacz pakietu może skorzystać z pomocy lekarza (np. ortopedy), transportu medycznego, czy też organizacji procesu rehabilitacji. Pakiet assistance powstał we współpracy z firmą Europ Assistance Polska.

Program assistance wspierający aktywnych klientów stanowi doskonałą odpowiedź na bieżące trendy, ale to również potwierdzenie ewolucji usług assistance, które obejmują swoim zakresem kolejne grupy odbiorców. Co więcej, programy te dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów, wspierają ich w codziennym życiu, realizacji ich pasji i rozwoju zainteresowań. Coraz więcej Polaków  uprawia sporty, dlatego szukają ofert dostosowanych do swojego trybu życia. – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Handlowego w Europ Assistance Polska.

Dodatkowo posiadacze pakietu „FIT&more” nie muszą się martwić o swój sportowy ekwipunek, który ubezpiecza InterRisk.

Specjalną platformę umożliwiająca zakupu ubezpieczenia stworzyła firma Intecover.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy na europejskim rynku, wykorzystujemy również w Polsce. Nasze  autorskie rozwiązania tworzymy tak by klienci otrzymali bogatą ofertę idealnie dopasowaną do ich  potrzeb, a jednocześnie przystępną cenowo. Nasze wieloletnie doświadczanie oraz znajomość rynku ubezpieczeń pokazuje, że połączenie przyjaznej platformy komunikacyjnej z dedykowanym produktem, ubezpieczeniowym gwarantuje przewagę konkurencyjną, a także lojalność i przywiązanie klientów. – dodaje Ireneusz Anoszczenko, CEO Intecover.

Dzięki OK System i współpracy z Europ Assistance Polska, InterRisk i Intecover udało się stworzyć innowacyjny produkt, który pozwala na jeszcze bezpieczniejsze uprawianie sportu.